BREMBO Floating brake disc 78B40881 78B40881
      BREMBO
      Review (0)
      Tax included
      Last items in stock
      Quantity :
      Está disponible, lo enviaremos lo antes posible, lo recibirás en unos 6 días.
      Øext: & nbsp; 320 mm.
      Øint: & nbsp; 78 mm.
      Øbetween holes: & nbsp; 100.5 mm .
      Øholes: 10.5 mm.