HR Conical neck wheel bolt 17 M12X1.5 MM 354.25.60VAR
      H&R
      Review (0)
      Tax included
      MEASURE :
      Quantity :
      Está disponible, lo enviaremos lo antes posible, lo recibirás en unos 25 días.
      H & R seat screw taper 60 °
      Dimensions (thread diameter x earring x thread): M 12 x 1.5 x 35 mm
      Key width: SW 17
      Carton: 20
      TYPE: WHEEL SCREW
      KEY WIDTH: 17MM
      BUND: CONE NECKLACE
      THREAD LENGTH: 35.0 MM
      THREAD: M12X1.5
      THREAD LENGTH: 40 MM
      THREAD LENGTH: 43 MM
      THREAD LENGTH: 45 MM
      THREAD LENGTH: 50 MM
      THREAD LENGTH: 47 MM
      THREAD LENGTH: 29 MM
      THREAD LENGTH: 55 MM
      THREAD LENGTH: 60 MM
      THREAD LENGTH: 22 MM
      THREAD LENGTH: 24 MM
      THREAD LENGTH: 30 MM